Mustafa Kemal Atatürk - Hayatı ve Devrimleri
 
 


  ANASAYFA    TANITIM  LİSE REHBERLİK YAYINLAR BASINDA BİZ GALERİ

İLETİŞİM

 

YÖNELT DERSHANESİ KURUMUMUZ HAKKINDA

 
YÖNELT LİSE
     

     1990 yılından beri Muğla Eğtiminin içinde olan Yönelt Dershanesi, geçen 22 yılda Muğla Eğitimine büyük destek vermiştir. Yetiştirdiği binlerce YÖNELTLİ ülkemizin dört bir yanında önemli görevler yapmakta, seçkin Üniversitelerde, Kolejlerde, Fen, Öğretmen, Anadolu Liselerinde okumaktadır. Yönelt Dershanesi dört yıl önce sadece SBS diyerek; İlköğretim öğrencilerine hizmet vermeye başlamış her yıl bölgenin en çok Fen Lisesi, Öğretmen ve Anadolu Lisesi kazandıran dershanesi haline gelmiştir.

    2011-2012 öğretim yılından itibaren Kurşunlu Caddesindeki dershanede İLKÖĞRETİM VE SBS KURSLARI, Kocamustafendi Caddesindeki yeni hizmet binasında LİSE ve ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI yapacaktır. Yönelt Lise SBS'de olduğu gibi ilimizde bir numara olmayı hedeflemiştir.

    Bölgemizin ilk ve tek LİSE DERSHANESİ olan ÖZEL MUĞLA YÖNELT DERSHANESİ, bağımsız Lise binasında çağdaş-donanımlı 16 kişilik sınıflarda, ilimizin çeşitli kurumlarında görev yapmış kariyerinin zirvesinde deneyimli bir kadroyla öğrencilerimizin yarını kurma mücadelelerine katkı vermeyi amaçladık.

   Muğla'mızın değerli velileri, liselerde okuyan, mezun olan sevgili öğrenciler, geleceğinizi planlamak, beklentilerinizde yeni ufuklar açmak için, dershanemizin uzman öğretmenleriyle mutlaka görüşünüz. Başarının haklı gururunu birlikte paylaşmak ve daha iyi gelecek için farkı bizle yaşayınız.

     
     
    YÖNELT DERSHANELERİ
     
 
 
 
 
 
 
 
 
                                  2011 © Muğla Özel Muğla Özel Muğla Yönelt Dershanesi